מוצרי

החברה

אנחנו כאן בשבילכם!

  מוצרי החברה

  כל הפתרונות במקום אחד

  סוכנות סלע שמה לה למטרה להעמיד לרשות סוכניה ולקוחותיה את כל הביטוחים ואת חבילת המוצרים הפנסיונים שקיימים בכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות וכן בקרנות חוץ בורסאיות. מטרת הסוכנות היא להפוך את הסוכן ל 'One Stop Shop' שמספק ללקוח את כל פתרונות הביטוח, הפיננסים והפנסיה תחת קורת גג אחת, לרבות מגוון רחב של מוצרים בכל בתי ההשקעות וחברות הביטוח. כל זאת על מנת להתאים ללקוח את המוצרים המתאימים לו ביותר ולאפשר לספק ללקוח ליווי לאורך שנים.

  איתך בכל שלב

  ביטוח
  משכנתא
  תכנון פרישה
  ביטוחרכב/דירה
  פנסיה
  השקעות
  מיסוי
  ניהול סיכונים
  פיננסים

  פרסונל אינווסט

  החברה מתמחה ביזמות, תכנון, והשקעה בפרויקטים של התחדשות עירונית – תמ"א 38 ופינוי בינוי והשקעה בנכסי נדל"ן, המוצר הינו נתינת הלוואה גרייס או בלון לחברה היזמית ועליה הלקוח מקבל ריבית חודשית ואת הקרן בסוף תקופה.

  גלובל נט

  בית השקעות המתמחה באיתור ושיווק קרנות אלטרנטיביות חוץ בנקאיות וחוץ בורסאיות – עיקר הקרנות מתעסקות בתחום הנדל"ן בבריטניה, דיור מוגן, ציוד חקלאי, משכנאות הפוכות ועוד. החברה יודעת להכיל כספים פנויים וקופות גמל "IRA"

  פנסיה

  קרן פנסיה היא תוכנית ביטוח פנסיוני המבטיחה לכל עובד, בין אם שכיר ובין אם עצמאי, בהגיעו לגיל פרישה (זקנה) תשלום חודשי לכל ימי חייו, כמו כן קרן הפנסיה מבטיחה לעובד את עתידו הכלכלי בין אם במקרה של נכות ואי יכולת להשתכר (פנסיית נכות), ובין אם את עתיד משפחתו במקרה של מוות (פנסיית שארים). קרן פנסיה היא מוצר פנסיוני המבוסס על מנגון ערבות הדדית בין העמיתים בקרן.

  תיקון 190

  תיקון 190 לפקודת מס הכנסה נועד להפקיד אל קופות הגמל כסף פנוי - מחשבון העו"ש, מהפק"מים ומתיקי ההשקעות. תיקון 190 מאפשר להפקיד כספי חיסכון פרטיים לקופת גמל, ליהנות בתקופת החיסכון מכל היתרונות של קופת גמל רגילה ולמשוך את הכסף אחרי גיל 60 באחת משתי דרכים: 1. כקצבה חודשית, הפטורה ממס לכל החיים. 2.כמשיכה חד פעמית - בתשלום מס של 15% נומינלי ממרכיב הרווח היחסי, לעומת שיעור מס של 25% ריאלי הנהוג על השקעות בנירות ערך, בנוסף לכך פותח תיקון 190 מסלול הורשה פטור ממס, או פטור חלקית ממס - תלוי בגיל בו נפטר החוסך.

  קופת גמל להשקעה

  קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון חדש שהושק על ידי משרד האוצר. הקופה ניתנת למשיכה בכל עת ומאפשרת חיסכון לכל מטרה. משיכת הכספים כקצבה בעת פרישה מקנה לחוסך פטור ממס רווחי הון. קופת הגמל להשקעה מתאימה לחוסכים המעוניינים בחיסכון עבור הילדים/נכדים, הגדלת הקצבה לפנסיה ולכל מטרה אחרת. קופות גמל להשקעה משקיעות במגוון רחב של מסלולי השקעה בהתאם לרמת סיכון שהעמית בוחר וניתן לעבור בין מסלול למסלול בכל שלב ללא אירוע מס.

  קרן השתלמות

  קרן השתלמות היא תכנית חיסכון, פטורה ממס, לתקופה של 6 שנים ויותר, כלומר חיסכון לטווח בינוני (למעט מימוש הקרן לצורך השתלמות). הקרן מיועדת לשכירים ולעצמאים ומאפשרת ליהנות מהטבות מס ייחודיות לצד ניהול השקעות מקצועי בשוק ההון. הכספים בקרן הופכים לנזילים לאחר 6 שנות חיסכון וניתנים למשיכה לכל מטרה בסכום הוני פטור ממס רווח הון (עבור הפקדות עד התקרה המוטבת). קרנות השתלמות משקיעות במגוון רחב של מסלולי השקעה בהתאם לרמת סיכון שהעמית בוחר וניתן לעבור בין מסלול למסלול בכל שלב ללא אירוע מס.

  פוליסת חיסכון

  פוליסת חיסכון הינה תיק השקעות המנוהל על ידי חברות הביטוח המובילות ומשקיעה במגוון מסלולים המושקעים בשוק ההון וכן בנכסים בלתי סחירים, כל זאת במטרה לייצר תשואה עודפת לאורך שנים אל מול חסכונות בנקאיים. תנאי הזכאות להטבות מיסוי במסגרת תקנה 125 ד’ לפקודת מס הכנסה: יחיד - מי שהגיע לגיל פרישה חובה (67 לגברים ונשים כאחד) והיה בן 55 ב – 1.1.03) דהיינו נולד לפני תום שנת 1948 (זכאי לפטור מתשלום מס על רווחי הון שגובהם אינו עולה על 13,400 שקלים לשנה. זוג - אשר שניהם עומדים בתנאים הנ”ל הסכום המקסימאלי עבורו יקבלו פטור מתשלום מס עומד על 16,560 ש”ח (נכון לסוף שנת 2017 ). הפטור יתקבל בגין רווחים שבוצעו באמצעות: פק”מ/תוכנית חיסכון ופוליסות חיסכון פיננסי.

  איחוד קופת גמל ואיחוד קופות חסכונות הפנסיונים

  מוצר חדש בשוק שפותח במטרה לענות על צורך המבוטח ולאחד את כל החסכונות הפנסיונים
  (קופות גמל, קרן השתלמות, פנסיות ומנהלים) תחת מקום אחד על מנת לעשות סדר ולמרכז את כל החסכונות תחת קורת גג אחת. איחוד החסכונות והביטוחים מאפשר לקבל פנסיה ממקור אחד, להקטין עלויות, למנוע "זנבות" של קופות קטנות בבתי השקעות ולשים אותן תחת קורת גג.

  מחלות קשות

  מחלות קשות ומצבים רפואיים ובריאותיים משמעותיים עלולים להפתיע אותנו בכל גיל ולגבות מאתנו מחיר גבוה של התמודדות נפשית מורכבת ואף של הוצאות יקרות. על פי הגדרות הפיקוח על הביטוח, מחלות קשות כוללות את המחלות הבאות: סרטן לסוגיו, התקף לב, ניתוחי לב שונים, טרשת נפוצה ושבץ מוחי. הכיסוי הביטוחי מסייע בהתמודדות עם עלויות שונות הכרוכות במחלה ותומך במבוטח ובבני משפחתו בהיכרות עם המצב החדש, בשימור רמת החיים אליה היה רגיל ובקבלת הטיפול הרפואי הטוב ביותר עבורו. ראוי לציין שהביטוח משתנה מחברה לחברה, ולכן טוב להתייעץ עם סוכן ביטוח מוסמך המתמחה בנושא.

  אובדן כושר עבודה

  אובדן כושר עבודה הוא כיסוי ביטוחי שמבטיח תשלום פיצוי חודשי ושחרור מתשלום דמי הביטוח השוטפים, בקרות אירועים ופציעות שונות שלא מאפשרות עבודה במשך תקופת זמן ארוכה. הביטוח מעניק פיצוי חודשי למבוטח עד לתקרה של 75% ממשכורתו, במקרה שהמבוטח נמצא באובדן כושר עבודה מוחלט. ברוב המקרים ניתן להגדיל את תקרת פוליסת הביטוח הזו וליהנות מכספי פיצויים גבוהים יותר באמצעות ביטוחים משלימים, כגון ביטוח תאונות אישיות, פיצוי חד-פעמי במקרה של מחלה ועוד.

  ביטוח חיים - פוליסת ריסק

  פוליסה שמשמשת לביטוח מפני סיכון במקרי מוות בלבד ללא מרכיב של חיסכון. פוליסה זו מיועדת להבטיח את כלכלת המשפחה \ שארים במקרה שאחד מבני המשפחה הולך לעולמו. הפיצוי הכספי מתקבל בתשלום חד פעמי או במסלול של תשלום חודשי.

  ביטוח בריאות

  קופות החולים בארץ מספקות סל שירותי בריאות בסיסי לכל תושב. ביטוח הבריאות הפרטי מעניק כיסוי רפואי מקיף בהתאמה אישית להוצאות רפואיות ותרופות גם לאלה שלא נכללות בסל התרופות. במקרים של מצב רפואי לא צפוי כגון: השתלת איברים, ניתוחים וטיפולים בארץ ובחו"ל, תרופות מצילות חיים או מאריכות חיים ושירותים אמבולטוריים (שלא בעת אשפוז). ביטוח בריאות פרטי משפר את איכות שירותי הרפואה של המבוטח ונותן כלים טובים הרבה יותר במצב רפואי לא צפוי ושומר עליהם ועל רמת החיים אליה היו רגילים קודם לכן. ביטוחי הבריאות הפרטיים עברו במהלך השנים שינויים שרובם ככולם נועדו לטובת הלקוח ולרווחתו.

  נסיעות לחו"ל

  פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל מורכבת משני כיסויים עיקריים: הכיסוי המרכזי והמשמעותי יותר הוא הכיסוי הרפואי. מטרתו היא להבטיח כיסוי הוצאות רפואיות במקרים של: הוצאות טיפול נמרץ, ניתוחים, הוצאות פינוי לבית חולים, הוצאות אשפוז, ייעוץ רפואי, טיפולי שיניים דחופים, רכישת תרופות ופינוי לארץ. הכיסוי השני של הפוליסה הוא כיסוי הרכוש של המבוטח במקרה של אובדן/ גניבת כבודה של המטען. בנוסף לשירותים אלה קיימים מספר כיסויים נוספים כמו: ביטול נסיעה, ספורט אתגרי, חילוץ ועוד.

  אנחנו כאן בשבילכם!

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support