שירותים

לסוכן

הצטרפ/י אלינו כ-סוכן/ת
ונצעד להצלחה עוד היום!

העבודה במסגרת בית סוכן יכולה להתאים לסוכני ביטוח פרטיים ותיקים,
וגם לחדשים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הביטוח.

ירון מועלם - סמנכ"ל שיווק ומכירות בואו ניפגש

הכלים שלנו

בונים את ההצלחה שלך

מערך תפעול

סוכנות סלע חרטה על דיגלה שסוכניה יתנו ללקוחות את כלל הפתרונות הן פיננסיים והן ביטוחיים, ועל כן אנו מעמידים לסוכנינו מערך תפעול ביטוח מלא הכולל מעקבים אחרי פוליסות, דוחות, גבייה, הפקה, חיתום ומערך תביעות, וכל זאת בתוך הסוכנות! כל זה בשביל שסוכנינו יתנו שירות מצוין ללקוחותיהם ויגייסו לקוחות חדשים.

ליווי אישי

סוכנות סלע מעמידים לרשותכם הסוכנים את הכלים הלימודיים והעסקיים הטובים ביותר על מנת להפוך אתכם לבעלי מקצוע טובים ומנהלים של עסק חזק ויציב עם שירות, תפעול, ידע מקצועי,לידים איכותיים ומיתוג למצטרפים חדשים.

תיאום פגישות

סוכנות סלע מעמידה לרשות סוכניה פגישות מתואמות על ידי מוקד תיאום פגישות תוסס וגדול היושב בקיבוץ מעגן.

מקצועיות

סוכנות סלע מעמידה לרשות הסוכנים מערך ייעוץ פנסיוני וביטוחי הזמין בכל עת. את המחלקה המקצועית הפנסיונית מנהל דודי צור, בעל 25 שנות ניהול ופיקוח בחברת "כלל", שמחזיק את פורום הידע הגדול בביטוח ברשתות החברתיות. את המחלקה הביטוחית מנהל עודד ניר גאון, בעל 20 שנות ניהול ופיקוח בחברות "כלל" ו"איילון". בסוכנות סלע הסוכנים מוכרים את כל מוצרי הביטוח והחיסכון הפנסיוני, ואנחנו מעמידים לרשות הסוכן את כל הכלים על מנת שזה יקרה.

חוזים, חשבות עמלות

סוכנות סלע עובדת עם כלל החברות בשוק ועל כן מעמידה לרשות הסוכנים הסכמים אטרקטיביים רחבים מול כל החברות וכמו כן חשבות עמלות מקצועית לרשות הסוכנים בקבוצה.

היקף 360

אנחנו בסוכנות סלע מאמינים ויודעים שסוכן צריך לתת היום ללקוח את כל המוצרים ולהקיף את הלקוח בכל קשת המוצרים ולכן אנחנו מחזיקים בסוכנות מערך אלמנטרי ומערך ייעוץ פרישה בתוך הסוכנות על מנת שהסוכן יוכל לתת ללקוחות את כל מעטפת המוצרים 360.

הכשרות

אנחנו בסוכנות בונים את הסוכן מתחילת דרכו בעצמאות ומעמידים לרשותו מערך שלם של התלוות לפגישות, ייעוץ מקצועי, מיטב המפקחים בחברות ומערך הדרכות לא פחות חשוב נוסף של ניהול פגישה, הוצאת לידים מכל פגישה, ומכירה הוליסטית לכל משפחה.

משרדים

סוכנות סלע מעמידה לרשות הסוכנים משרדים בפתח תקווה, חיפה וקיבוץ מעגן שבו יוכלו לשבת לעבוד ולקיים פגישות עם לקוחות.

רגולציה

סוכני סלע עוברים מידי רבעון הדרכות רגולציה על מצב השוק, הוראות שעה, שינוי תקנונים – הכל בשביל שנהיה מקצועיים ונעבוד בהתאם לחוקים המשתנים מעת לעת.

ספידומט

האפליקציה הראשונה בישראל עבור סוכני ביטוח ומעסיקים! אפליקציה נוחה ופשוטה שמטרתה להפנות פרטים של עובדים בחברות שונות ישירות אל סוכן פנסיוני בעל רישיון.

משווקים מורשים

השקט התעסוקתי שלך

אנחנו כאן בשבילכם!

    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support